Україна,
м. Вінниця, м. Тернопіль,

м. Хмельницький,
вул. Грушевського, 40
тел.: (096) 38-788-38 (є Viber),
(0382) 78-98-18
paris.marriage@gmail.com
Пн—Вс: с 10:00 до 19:00
Наш партнер весільний салон:

Послуги

 •  

  Багато наречених вважають за краще прокат весільної сукні. Якщо сукня не зовсім підходить Вам за розміром, не хвилюйтеся, наші майстри зроблять Вам якісну, професійну підгонку по Вашій фігурці, також можлива невелика зміна моделі, наприклад вирізу.
  Вартість прокату становить 75 % від загальної вартості сукні.

 •  

  У нас є послуга підгонки по фігурі, підшиву, відглажування і відпарювання сукні. Будь-яка сукня буде сидіти на Вас ідеально!
  Зверніть увагу , що для наших наречених ці ​​послуги абсолютно безкоштовні !

 • «Швидка допомога»

  «Швидка допомога» (діє цілодобово!)
  Тел. 096 38788 38; 093 53 54 812; 096 91 91 681
  Ви не можете одягнути сукню? Пропалили фату? Або трапилася ще яка-небудь неприємність? Ми приїдемо вам на допомогу!

 • «Ранок нареченої»

  Наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам правильно одягнути весільну сукню вранці . Довірте свій настрій нам !) Вартість послуги 200 грн

 • Чищення, реставрація сукні

  Ми допоможемо Вам відчистити і реставрувати Ваше плаття . ( Заміна мережива або тканини , підшив бісеру і т.д.) Вартість послуги від 600 грн

 •  

  Незважаючи на те , що весільний салон " Cherry " обладнаний двома просторими примірочними, щоб уникнути очікування в черзі ми рекомендуємо записуватися на примірку, особливо це актуально в суботу та неділю, коли наречених, бажаючих приміряти весільну сукню, значно більше.

 •  

  У нас великий вибір суконь , ми не ставимо фотографій суконь , з якими не працюємо, чи не відшиваємо копії , працюємо тільки з кращими марками весільних та вечірніх суконь, стежимо, щоб ціни були доступними, обслуговування чудове, примірки безкоштовні.

 •  

  Тому Ви сміливо можете записуватися до нас на примірку, запланувавши для цього 1-2 години Вашого часу, ви не витратите його даремно.
  Весільний салон в Хмельницькому "Cherry" по праву займає провідне місце серед весільних салонів міста.